Hakkımızda

Avrupa’nın 38 noktasından, 43 yıldır düzenlediğimiz HAC ve UMRE organizasyonları ile bütün Müslümanların gönlünde taht kuran IGMG Hac ve Umre acentemiz, şimdi Türkiye’de Hennes Tour Adı ile faaliyet göstermektedir.

Cennet vatanımızın sevgili insanlarının, yoğun talebi üzerine Hennes Tour 2010 yılında merkezi Konya’da kurulmuştur.Faaliyetlerini hızla sırası ile İstanbul başta olmak üzere tüm yurdumuzda gerçekleştirecektir.

Bu mübarek yolcuğa bizimle beraber çıkan kardeşlerimizin her türlü ihtiyaçlarını temin etmek, en iyi otellerde ikametlerini sağlayıp birçok zengin programla onları manen tatmin etmek için mücadele vermeye tüm gücümüzle çalışacağız.

Bizimle yapacağınız bir porgramla birbirimizi en iyi şekilde tanıyacak bu hizmetlerin kalıcı ve gerçekten hayırlı olacağına inanıyor, birlikte nice fazilet yarışlarına katılacağımızı umuyoruz.

Her şeyin gönlünüzce olmasını diler, yüce Rabbimizdein iki dünya saadetleri talep ederiz. Allah’a emanet olunuz

Vizyon & Misyon

Hizmet kalitesini her daim bulunduğu çizgiden daha üst noktalara taşımak amacıyla çalışakn ve sektörün lideri olmayı hedefleyen firmadır.

Tur anlayışına getirdiği yeniliklerle geçmişin tecrübesini birleştiripi, faaliyet gösterdiği alanlarda başarıyı yakalamış, çalışanları, çözüm ortakları ve müşterileriyle beraber büyüyerek topluma fayda sağlamayı prensip edinmiş firma.

Değerler

Kurum Kültürüne Bağlılık
Güvenilirlik
Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti
Çalışanlara ve Topluma Karşı Yükümlülükler
Çözüm Odaklılık
Yenilik ve Gelişime Açıklılık

Hennes Tour Yönetim Kurulu

Cengiz Dağdeviren
Hennes Tour Genel Müdürü
Tahir Köksoy
IGMG Hac & Umre Başkanı